Únor 2014

Which X-Men character are you?

28. února 2014 v 12:05 Testy
Vždycky mi byla sympatická protože jsme si krapet podobné.Překlad: Jsi plachá co se týče prokazování náklonosti k ostatním, a také se snažíš chránit sama sebe před chybami. Můžeš být obezřetná a obtížné poznatelná, ale znát tě je odměna sama o sobě. Stejně jako Anna Marie máš tendenci být velice přizpůsobivá, někdy dokonce přebíráš návyky jiných abys lépe zapadla.

Which Avenger character are you?

28. února 2014 v 11:59 Testy
Hm, zajímavé...Překlad: Adrenalin vám prospívá ale vaše rázná povaha je mírněna vašim závazkem vůdči kariéře a přátelům. Pro většinu lidí jste tak trochu záhadou, obzvlášť díky vaši nechuti ke zbytečnému klábosení, ale vaše občasná pichlavost stále ví jak zapůsobit - tj. umíte ukázat svůj šarm když se vám to hodí.

What Doctor Who Villain Are You?

28. února 2014 v 11:41 Testy


Ehehehe! To se dalo tušit XD

Překlad:
Jsi mazaný a zlý. Hraješ si s událostmi v historii a pozměňuješ je podle svých vlastních představ. Na rozdíl od Doktora rozpoutáváš zmatek a utrpení zatímco se náramně bavíš.

Can't Thor This

20. února 2014 v 10:46 Marvel videa
HAMMER TIME!!! XD


Thor and Loki: Running Up That Hill

20. února 2014 v 10:41 Marvel videa
Damn! It's soo sad!! >_< Prostě ten jejich bratrský vztah. Ta láska, žárlivost, nenávist, odpuštění... Myslím že Thor a Loki mají mezi marveláckými postavami nejsilnější, nejuvěřitelnější a nejsmutnější pouto... fňuk...


I am reading a book

20. února 2014 v 10:28 Marvel videa
XD Tá písnička jako by byla stvořena pro mě XD Jak já nesnáším když mě někdo vyrušuje ze čtení XD XD