Červenec 2012

Kiddy Grade

19. července 2012 v 17:02 Oblíbené OP a ED
Ending Future od skupiny Little Viking:

Ending k Pilotu Kiddy Girl-And - Junpaku Sanctuary od Minori Chihary:

Stále přežívám

19. července 2012 v 16:58 | Nagadir |  Deník...
Tak nějak jsem si zvykla že nejsem na netu moc často a i na psaní soutěžní povídky mám jen jednu až dvě hodiny (ne však denně). Ale právě dopisuju pátou stránku a náramně mě to chytlo, doufám že to dokončím a do termínu do úspěšně odešlu. Jinak taky šmejdím víc po programech v televizi a hodně jsem si oblíbila seriál o Merlinovi, hrozně dlouho jsem měla dojem že mi představitel Uthera někoho děsně připomíná a pak jsem si na netu našla že hrál Jailese? Jilese? (nevím jak se to píše XD) z Buffy, mou velmi oblíbenou postavu hned vedle Spikea.
Taky jsem objevila další kouzlo facebooku a to hry které je možno na něm hrát XD I když mě občas krapet štve jak po mě pořád nějací lidé které vůbec neznám chtějí spřátelení ale to se dá vyřešit jedním kliknutím. Díky němu mám možnost psát si s kámoši ze střední jejichž normální kontakty prostě nemám (nejsem ten typ který by od někoho na potkání žádal mobilní číslo nebo tak), takže zjišťuju že v něčem má ten FB pozitiva ale klidně bych se bez něj obešla XD
No co se týče příspěvků dokud nebudu mít nový větrák v notebooku bude to tu pořád tak chabý ale rozhodně nemám v úmyslu s ničím skončit.
Nagadir

Čekání

2. července 2012 v 12:52 | Nagadir
Zdravím,
konečně dorazil nový větrák ale nakonec se zjistilo že nepasuje takže se musí objednat další a já jsem teď odkázána na bráchovo PC se kterým se moc dělit nechce. Ale nic jiného mu nezbývá, potřebuju dokončit tu povídku do soutěže takže má smůlu XD
Na druhou stranu se můžu víc věnovat učení jazyků, čtení, psaní, kreslení... prostě dalším věcem akorát mě mrzí že se moc nedostanu k manze a anime. Mám rozečtený další nedodělaný shounen D.Gray-Man, sice jsem viděla anime ale už je to chvíle a chci vědět jak to pokračuje, k tomu jsem začala číst i Battle Royale ale moc daleko jsem se nedostala. Z nedokončených anime sleduju One Piece a Gintamu a už mi vážně začínají dost chybět.
No až dočtu svoje poslední nové knihy, vrhnu se na opáčka těch starších které jsem už dlouho v ruce neměla a další kupování musím odložit na neurčito protože když jsem po návratu z koleje uklízela, přerovnávala, stěhovala jak šílená stejně nemám další knihy už kam dávat, chjo... Taky se budu moct konečně dokoukat na DVD které jsem si koupila a nestačila zkouknout (Vem si mou duši, Čas pravdy, Yamada Samurai z Ayothaye, Evangelion:1.11 a pak spousta přírodovědných dokumentů).
Samozřejmě se pokusím stále něčím přispívat a pracovat i na Narutovi.
Vaše Nagadir