Březen 2012

Fu*k the Shinsengumi! XD

29. března 2012 v 20:40 | Nagadir |  Mý psycho sny XD
Ehm, aby bylo jasno, tenhle sen se týká Gintama problematiky XD Zase je správně ujetej XD

Po úmorném a zdlouhavém dni jsem se rozhodla zajít si na nějakou pořádnou a chutnou věčeři. Zapadla jsem do nejbližší restaurace, objednala si jídlo a zelený čaj k pití. Obsluha byla rychlá a příjemná, takže jsem měla žrádýlko brzy na stole.
Zrovna jsem zvedala čaj k ústům když kdosi násilně vykopl dveře restaurace, málem jsem se polila jak jsem se lekla a chtěla jsem se naštvaně otočit a zjistit kdo je oním viníkem, seděla jsem totiž zády ke vchodu. Všeobecná panika, jekot a především slovo ,,SHINSENGUMI!!,, z úst prchajících strávníků mi docela jasně osvětlily situaci. Přemýšlela jsem co dělat, jestli mám jen nevzrušeně zůstat sedět nebo zůstat sedět a pokračovat v jídle, nebo vzít jídlo a po vzoru ostatních se vypařit. Mé veledůležité úvahy však přerušila slova jednoho shinsengumi mladíka: ,,To je ona, pane!" přičemž na mě ukazoval prstem. Není nad to když si vás tahle skupinka začne všímat.
Dřív než se ke mně však celá horda stačila přemístit se odkudsi za nimi ozvalo hlasité ,,Pozor!" na což všichni muži instinktivně zareagovali skokem na podlahu a nad jejich hlavami prolétla střela z bazuky. Nutno podotknout že její průlet mi slušně rozcuchal vlasy a majitele nejspíš nepotěší že tímto aktem byla zničena jeho kuchyň. Mužská pozornost mi sice lichotí, ale co je moc to je moc.
,,Okito!" zahřímal jeden z nich zuřivě a pohlédl na mladíka s bazukou. ,,Jestli sis nevšiml tak jsme se už dovnitř dostali!"
,,Hm, omlouvám se Hijikata - san ale opravdu jsem si váš nevšiml," odpověděl mu nevzrušeně a onen Hijikata začal viditelně soptit. V tu chvíli jsem si řekla že by nebylo špatné využít toho jejich malého rozporu a v klidu si odejít, vzala jsem talíř ale udělala jsem sotva pár kroků když jsem uslyšela nepříjemné ,,Utíká nám!" Zarazila jsem se, věděla jsem že když se do toho Shinsengumi opře jsou ještě horší než všechny světové myslitelné i nemyslitelné přírodní katastrofy najednou a o něco takového jsem vážně nestála. Opatrně jsem se k nim otočila čelem.
,,Klídek, klídek, já přece nikam neutíkám," povzdychla jsem si, ale dřív než jsem stačila zvednout obě ruce na znamení toho že se vzdávám mi Okita podkopl nohy takže jsem sebou bolestivě flákla o zem. V jeho dalších plánech, raději nechci vědět jakých, ho ovšem zarazil Hijikata. Upřímně jsem začala být naštvaná, člověk si ani nemůže jít v klidu pověčeřet! ,,Můžete mi ksakru vysvětlit co má tohle znamenat?" postavila jsem se na nohy a všechny probodávala pohledem.
,,Hm, zatýkání?" ozval se Okita nevinně.
,,Tak zatýkání jo?" zopakovala jsem, udělala jsem k němu krok a dala mu pořádnou hlavičku (heh, jakýmsi záhadným způsobem jsem byla vyšší XD). ,,Smím vědět za co mě to vlastně zatýkáte?" zahřměla jsem.
,,Hm, za napadení veřejného činitele?" řekl Okita znovu nevinným tónem a mnul si čelo. Měla jsem chuť se na něj vrhnout a rozcupovat ho na kousky, ale díky bohu se do toho vložil Hijikata, který předstoupil před své muže.
,,Za podezření z kontaktů se Katsurou Kotarem a plánování svrhnutí shogunátu," vysvětlil.
,,Cože?" vyhrkla jsem nechápavě. ,,K tomu jste přišli kde?" měla jsem chuť se rozesmát protože přijít s takovou ptákovinou.
,,Jak nám tedy vysvětlíš že jsi byla s Katsurou viděna?" zeptal se mě Okita, chvíli šátral v kapsách a pak vytáhl malou fotku. Z jakýchsi mých neznámých důvodů jsem na ni byla s Katsurou. Kde jsem se s ním setkala to fakt nevím, pokud to nebylo před týdnem na té pitce z které si nepamatuju absolutně nic.
,,Um," vydechla jsem a začala jsem přemýšelt. ,,Já si ale nic nepamatuju," řekla jsem po chvíli.
,,Ano, to říkají všichni," přikývl ten malý skrček.
,,Ale já říkám pravdu! Opravdu si to nepamatuju!" trvala jsem na svém.
,,To také říkají všichni," přikývl a opravdu mě zase začal štvát.
,,Tak hele!" začala jsem a chtěla jsem podniknout nějaký další agresivní výpad, ale to už mě prostě tihle dokonalí chlapáci nenechali, dva z nich mě čapli za ruce a začali mě táhnout ven. ,,Hej, nechte toho! Co se takhle dohodnout? No tak? Slyšíte? Pomóóc, únos?" snažila jsem se ale bylo to marné. Nacpali mě do auta a odvezli mě na stanici...
,,Kolikrát vám mám opakovat že ho neznám? Asi jsme se tehdy náhodně potkali!" snažila jsem se jim to už čtyři hodiny vtlouct do hlavy. ,,Hm a čaj byste neměli? Mám sucho v ústech!" postěžovala jsem si a zachřestila pouty které jsem měla na rukou.
,,Hijikata - san, nemyslité že je čas na mučení?" usmál se na něj Okita a bylo na něm vidět že se na to opravdu těší pokud mu to dovolí. Zmetek malej.
,,Možná bychom měli ještě..." nestačil dopovědět protože se celá budova děsivě otřásla.
,,Ehm, tohle je u vás normální?" zeptala jsem se nevzrušeně. ,,Protože jestli ne, byla bych vám vděčná kdybyste mě zbavili těch pout, nechci skončit zavalená pod nějakou pitomou budouvou, obzvlášť pod touhle," zamračila jsem se.
,,No dobrá," povzdychl si Hijikata a pokynul Okitovi. Ten odepl jednu mou ruku, odmotal řetěz od nohy ze židle a s hlasitým cvaknutím pouta připjal k Hijikatovi. Nastalo pár vteřin ticha kdy jsem si já i on snažili přebrat situaci, pak jsme se oba vrhli na Okitu. Hijikata ho chytil za límec, já jsem se ho pokusila začít škrtit. ,,Okitaaaa!" supěl na něj.
,,Klíč, naval ten klíč!!!" zuřila jsem já.
,,Ha, stratil jsem ho..." řekl.
,,Jak ho můžeš stratit během pěti vteřin?" zaúpěla jsem. Ale to už se ozval podezřelý hluk na chodbě před místností, bitevní hluk. Oba dva na sebe kývli a vyrazili tím směrem, mě nezbývalo nic jiného než se jich držet. Okita vykopl dveře, jsou v tom opravdu dobří, a začal útočníky docela rychle likvidovat já jsem musela bojovat s tím že jsem měla ruku připnutou k ruce která se ohání mečem a ani fakt že mezi námi byl nějaký kus řětězu nám moc nepomáhal. Plandala jsem se za Hijikatou a cítila jsem že mu překážím, krom toho se mnou zběsile cukal takže jsem měla co dělat i s vlastní rovnováhou. ,,Hele co takhle brát ohledy? Takhle mi vykloubíš rameno!" postěžovala jsem si znovu. Vzápětí na to se za mnou ozval nějaký hluk, ani jsem se nestačila otočit když mě smetl na zem, opět to schytal můj ubohý zadek. Když jsem vzhlédla tak jsem strnula. Hijikata zrovna odrazil čtyři útočníky ale přesto ho jeden zasáhl mečem do břicha a to jen kvůli mně, kdybych mu nepřekážela nemuselo se to stát.
,,Hej, Gorira no Onna (Gorilí ženská XD), podívej se cos provedla, zabilas ho," pronesl Okita suše.
,,Já ještě nejsem mrtvej!" ohradil se Hijikata rozčepýřeně a zlikvidoval i posledního muže co se na něj vrhl, rána mu nehezky krvácela.
,,Měli byste se na mě vykašlat," řekla jsem a postavila jsem se.
,,Jsi podezřelá nenechámě tě dělat si co chceš," vysvětlil mi.
,,Kolikrát mám říkát že s ním nemám nic společného!" zase jsem zuřila, proč mám pocit že je Shinsengumi jen banda plná pošuků? ,,Alespoň mi dejte meč ať se můžu bránit když mě nechcete pustit!" trvala jsem na svém.
,,Chytéééj," protáhl Okita a hodil po mě katanu. Kdybych neuhla hlavou, no, nebyla bych už mezi živými.
,,Co to, chceš mě zabít?" vyjela jsem na něj.
,,Hm, možná?" nasadil opět svůj obvyklý tón. A já ho v duchu začala vraždit nejrůznějšími způsoby.
,,Tak pohněte," pobídl nás Hijikata a trhl pouty, chtě nechtě jsem se musela vydat s nimi.

PS: Haha, Okitu mám ráda ale... jestli ho ještě někdy ve snu potkám tak ho vykuchám XD

Hetalia řetězák

29. března 2012 v 11:35 Řetězáky...
1. Rusko
2. Japonsko
3. Německo
4. Prusko
5. Bělorusko
6. Anglie
7. Amerika
8. Rakousko
9. Čína
10. Švýcarsko
11. Francie
12. Itálie

1) Četla jsi někdy fanfiction 6x11?
AngliexFrancie? Bohužel ne ale bylo by to zajímavý XD XD

2)Myslíš si že 4 je sexy? Jak moc?
Prusko? Jo je a děsně XD Kdo by neměl Gilbertíka rád?

3) Co by se stalo, kdyby 8 otěhotněla s 12?
Rakousko s Itálií??? XD LOL to si nedovedu představit XD Německo by asi nebylo zrovna radostí bez sebe XD

4) Vzpomínáš si na nějaké fan fiction s 9.?
Čína? Hm, ne nevzpomínám.

5) Byli by 2 a 6 dobrý pár?
JaponskoxAnglie? Hm, možná že jo, byla by to legrace XD

6) 5x9 nebo 5x10?
BěloruskoxČína, BěloruskoxŠvýcarsko? Nemyslitelné! Bělorusko jen a jedině s Ruskem! XD

7) Co by se stalo kdyby 7 přišla do pokoje kde by měli 2 a 12 sex?
Amerika by přistihla Japonsko s Itálií? Asi by bylo v šoku stejně jako já O_O... Itálie se přece nejvíc lísá k Německu...

8)Napiš kráťounký příběh na téma 3x10
Německo a Švýcarsko? Duh XD
Na naléhání Itálie (zdlouhavé a únavné jak má ve zvyku) se Německo vydalo za Švýcarskem poklábosit. Nečekal však že se to zvrhne... Stačí? XD Nic mě nenapadá XD

9) Existují fan fiction 8x1?
RakouskoxRusko? Tak to fakt nevím? Rakousko s Ruskem? A ne naopak? XD

10) Vymysli název pro fan fiction 7x12 na téma Bolest/uklidnění.
AmerikaxItálie? XD XD Hmmm... Jak zdeptat Německo? XD

11) Jaký příběh by si použil, kdybys chtěl aby 4 odpannila 1?
Prusko od... Rusko??? Noční můra? XD

12) Nesnáší někdo z tvých přátel 3?
Německo? Hm, nevím, on je sympaťák...

13) Kreslil/psal někdo z tvých přátel o 11?
Francie? Možná, asi jo XD

14) Napsal by někdo z tvých přátel povídku 2x4x5?
JaponskoxPruskoxBělorusko? To nevím XD Prusko s Japonskem a Běloruskem? To by skončilo, hmm zajímavě XD

15) Co by 10 křičela při vášnivé chvíli?
Švýcarsko? Tak to nevím, to co se většinou objevuje v yaoi?

16) Kdybys psal fan fiction s písničkou o 8, jakou písničku by sis zvolil?
Rakousko? Nějakou klasiku: Schuberta, Mozarta, Haydna a další XD

17) Kdybys psala fan fiction 1x6x12, jaké by bylo varování?
RuskoxAngliexItálie? Hmm, hodně děsivé a krvavé? Kolkolkol?

18) 10 by balila 1. Jakou větou by ji sbalila?
Švýcarsko balilo Rusko? XD To fakt nevím, tenhle případ si neumím představit XD

19) Byl bys schopný napsat fan fiction 5x11? Jaká by byla?
BěloruskoxFrancie? Asi ne, za mě jedině BěloruskoxRusko, možná že by Francie chuděrku Bělorusko otravovalo, znásilnilo a Rusko by se šlo pomstít... Kolkolkol XD

20) Co bys řekl 9, aby se zamilovala do 7? Jak bys jí 7 doporučil?
Čína do Ameriky? Hmm... S Amerikou je legrace a má hamburgery? XD

21) Jakou postavu máš v páru s 3 nejradši?
S Německem? Prusko! Gehehehe XD

World History

29. března 2012 v 10:57 AMV a Trailery - APH
Uh, nádherná písnička a celý ten dojem... prostě krása, i přes války lze doufat v lepší zítřky...


Russia - Rasputin

29. března 2012 v 10:51 AMV a Trailery - APH
Yay! Go Ivan, go!!! Kolkolkolkolkol...


Germany and Prussia - Monster

29. března 2012 v 10:46 AMV a Trailery - APH
Uch, uch... právě jsem se uslintala k smrti, uniformy... *odpadla*

Shinsei Rock Bleach Musical

26. března 2012 v 14:14 Videa - RBM
Tak, konečně nesu ten nový muzikál, bohužel ze starých známých zůstala je Miki Satou alias Rukia jinak ostatní role obsadili noví herci, i přes ten nezvyk je to ale velmi povedený muzikál a musím říct že má mnohem nádhernější písničky (hlavně záporák XD) a také pěkně udělané efekty...

V japonštině...
Shinsei Rock Musical - část první
Shinsei Rock Musical - část druhá
Shinsei Rock Musical - část třetí
Shinsei Rock Musical - část čtvrtá
Shinsei Rock Musical - část pátá
Shinsei Rock Musical - část šestá
Shinsei Rock Musical - část sedmá
Shinsei Rock Musical - část osmá
Shinsei Rock Musical - část devátá
Shinsei Rock Musical - část desátá

Shinsei Backstage - část první
Shinsei Backstage - část druhá
Shinsei Backstage - část třetí


Green

26. března 2012 v 13:14 Roronoa Zoro

Maru Kaite Chikyuu

26. března 2012 v 12:56 Hetalia


Gentleman Alu

26. března 2012 v 12:45 Alucard

Opět report

25. března 2012 v 16:30 Deník...
Takže co je nového?
Se školou si zatím dávám odpich ale brzo začne dubena a to jsem si slíbila že se konečně začnu šrotit jelikož mám předmětů až nad hlavu (hehehe). Odešla mi nabíječka k mému mobilu takže uvažuju že místo koupení nabíječky nové si rovnou pořídím nový a lepší mobil, přece jen ten momentální mám už nějakých osm let, sice si nemůžu nijak stěžovat ale tenhle signál raději nebudu přehlížet. Jelikož nejsem nijak náročná bude mi stačit něco s čím si v pohodě zavolám, zaesemeskuju a hlavně něco co bude mít dost místa na hudbu protože i moje MP4 je nedostačující (1GB na hudbu je pro mě opravdu děsně málo XD), vzato kolem a kolem konečně něco co mě nakopne k tomu abych si svůj vysněný ,,na hudbu,, mobil koupila.
Nevím jsetli jsem se zmiňovala ale poté co jsem oběhala doktory a navštívila alergologa jsem zjistila že mám potenciál k alergii na prach a pyl od kukuřice. S prachem jsem počítala ale pyl kukuřice??? A ještě s faktem že občas nám za barákem malé kukuřičné políčko vyroste, mě to rozhodně nepotěšilo, ale já se nedám! Mě žádná alergie neskolí! Nakopu ji zadel a zbavím se ji. Nesnáším totiž polykání prášků, zbytečná chemie, to raději bylinky XD
Teď ale k anime a mangám. Před nějakou dobou jsem se zmiňovala o manze Hellsing, všem kdo milují upíry to vřele doporučuju protože Alucard je nejděsivější a zároveň nejvíc sexy upír kterého jsem měla čest poznat. S nikým se nebabrá ať se jedná o nižší upíry či jiné podřadné psí žrádlo. O krvavé souboje zde není nouze i s jistou zajímavou dávkou humoru. A samozřejmě na to musím navázat Hellsingem Ultimate což je desetidílné OVA které kopíruje mangu a vidět to rozpohybované a nadabované dokonalými seiyuu (Hiroaki známý z OP jako Sanji, Ootsuka co má na triku Jirayiu z Naruta nebo Hayami Show a jeho Aizen z Bleache) je neuvěřitelný zážitek i krátce po manze. No, pak mám rozečtený shounen Rave Master od Mashimy který je asi víc známý svých Fairy Tailem, Rave Master má zajímavý příběh některé prvky jsou příjemnou změnou a celkově mě zatím pořád baví. Krom toho má spoustu velmi zajímavých postav. K anime, skončila jsem s Hetalii Axis Powers a začala s World Series. Stále mě to nepřestalo bavit, stále se učím něco co jsem o některých státech nevěděla (zeměpis není mojí silnou stránkou XD) a samozřejmě se u toho válím smíchy. Nejvíc však momentálně ujíždím na Gintamovi, naprosto geniální anime které paroduje jiná anime, filmy, osobnosti, prostě na co si vzpomenete, co mě však zaráží je že na shounen a parodii dokáže Gintama naservírovat i neuvěřitelně kvalitní dramatické díly se skvělými souboji a se žádnými dlouhosáhlými plky o dobru, lásce atd. A také se mi líbí skvělé prolínání dramatických chvilek s totálně ujetými chvilkami u kterých padáte smíchy ze židle, pro někoho kdo rád shouneny a parodie jako stvořené.
Knihy! Ano opět jsem nevydržela (haha), tentokrát jsem si pořídila další díl Zeměplochy a to Čaroprávnost (již přečteno XD) a také velmi zajímavou knížečku o Shinsegumi. Pro ty co nejsou v historii Japonska zběhlí se jedná o poslední samurajskou jednotku v období Meiji, která měla za úkol zamezovat roninským nepokojům a pokusům o svrhnutí Tokugawského shougunátu (to že se to občas zvrhlo je myslím jasné XD). Ještě plánuju koupit 3. díl mangy Death Note v češtině ale to raději odložím na později XD.
Jinak konečně se objevilo jaro! (vím poněkud opožděně XD) Venku svítí sluníčko a je teploučko tak akorát. Není nad to když na koleji o samotě sedíte za stolem u otevřeného okna a necháte na sebe foukat jarní vánek, posloucháte ptáčky a děsně otravné holuby XD
Vaše Nagadir

2x2=Shinobuden

25. března 2012 v 15:45 Můj názor na anime
Alternativní název: Ninja Nonsense, Ninin ga Shinobuden, 2 X 2 = The Legend of Shinobu, Nin x Nin = Shinobuden
Typ: TV
Počet dílů: 12
Rok vydání: 2004
Žánr: komedie, bojová umění, parodie
Délka: 24 minut každý díl
Dostupnost: 17+
Pokračování:
Na začátku se setkáváme s dívkou jménem Kaede která se probírá učivem na následující test ve škole když je vyrušena další dívkou jménem Shinobu. Shinobu je učednicí ninja a důvod proč vtrhla ke Kaede je splnění úkolu pro dokončení jejího vlastního testu. A jaký že je vlastně ten její úkol? Musí ukrást kalhotky, což se Kaede zpočátku samozřejmě nelíbí ale následně se s mladou ninja učednicí spřátelí a postupně je také seznámena s jejím ninja světem. Ten zahrnuje podivínské ninji a vůdce Onsokumara, což je případ sám za sebe a k tomu vypadá jako zmutovaný pac-man XD
Shinobuden je parodii na ninji ale abych pravdu řekla mě osobně typ humoru který se zde vyskytuje prostě nesedl a není to tím že se většina vtipů točí jen kolem úchyláctví, nahoty, kalhotek a jiných podobných věcí. Humor mi příjde dost stupidní a to už jsem viděla i jiné anime šílenosti, mind-fucky a jiné. Jen máloco mě prostě dokázalo rozesmát a většina mi nepřišla vtipná, takže jsem sice ze začátku mhouřila obě oči ale později to pro mě bylo doslova utrpením. A jelikož vtip a parodie jsou základní náplní tohoto příběhu a jelikož mě to nijak neoslovilo tak mě Shinobuden nudil.
Co dál, postavy jsou celkem zajímavé, Onsokumaru je neuvěřitelný zvrhlík a úchylák, je chamtivý a líný. Kaede je zpočátku dost zmatená a jako jediná má většinou nad ostatními nadhled a nenechá se Onsokumarem jednoduše oblbnout. Shinobu je milá a laskavá dívka. V příběhu se objevují i další postavy ale většina z nich mě prostě ničím nezaujala.
Hudba je naopak docela chytlavá, hlavně openingy a endingy ale i zbytek podtrhující různé scénky. Animace je takový normální průměr.
Hodnocení: 4/10 (možná jsem příliš tvrdá ale jelikož mě nezaujal humor nemůžu dát nic vyššího, pro někoho to samozřejmě bude vtipné ale tohle opravdu není šálek mého kafe)


Možná bych si měla dát pauzu...

8. března 2012 v 19:32 | Nagadir |  Deník...
Doufám že jsem vás nevylekala, protože nemyslím pauzu s blogem i když to někdy podle mé (ne)činnosti tak vypadá XD Ale myslím pauzu s jazyky, konkrétně s angličtinou a japonštinou. A v čem tkví ten zakopanej pes? Jsem ten typ člověka který se snaží být s těmihle jazyky denodenně v kontaktu to znamená že si čtu mangu v angličtině či se kouknu na nějaký to anime v originálním dabingu s anglickými titulky. Nikdy bych neřekla že to může až tak fungovat ale opravdu mi jde anglická gramatika lépe než předtím a to nejspíš kvůli tomu že prostě vydím kdy se takové ing/ed či další prkotinky používají. Krom toho hodně ráda navštěvuju youtubko a aby mým komentářům alespoň někdo rozumněl musím je psat anglicky což samozřejmě rozvíjí mé vyjadřovací schopnosti které byly před dvěmi roky téměř nulové XD
Jenže tenhleten denní kontakt na mě zanechal jisté vedlejší účinky a tak si občas říkám jestli bych přece jen neměla trošku ubrat XD Ono když nad něčím v angličtině či japonštině přemýšlíte tak se to ještě dá snést jelikož to nikdo neslyší ale když máte chuť někomu v těchto jazycích odpovědět (např. doma), v situacích kdy tyto jazyky opravdu nejsou zapotřebí už je to přece jen mírně divné. Samosebou to není všechno, hodně se mi stává že se mi nějaké slovo prvně vybaví v angličtině či japonštině a bohužel si nemohu vybavit český ekvivalent, vzhledem k tomu že netrávím žádný čas v cizině kde bych nebyla svému mateřskému jazyku vystavována je to už na pováženou. No a před dvěma dny se mi zdál i kompletně cizojazyčný sen ve kterém jsem mluvila pouze japonsky a anglicky, musím říct že se mi zdály už všelijaké šílené sny ale vždycky jsem v nich mluvila česky. Na jednu stranu je to milé že mi tyhle dva jazyky přešly až tak moc do krve že se přistihnu při tom že jsem si v nějakou scénku do příběhu simulovala v angličtině ale když mám chuť na mamku vybafnout větu v jazyce kterému nerozumí připadá mi to už trochu ujeté...
Yours Nagadir

Roronoa Zoro

6. března 2012 v 22:21 AMV a Trailery - OP
Co říct, Rorona je prostě opravdu týpek co se proseká naprosto vším XD Krom toho je to snad největší badass postava na kterou jsem kdy narazila, kdo by taky byl ochotný si useknout nohy když mu uvízly aby mohl bojovat dál?


The Decision to Protect - The Final Getsuga Tensho

6. března 2012 v 21:46 AMV a Trailery - BL
Bezvadný video o závěrečném souboji Ichiga s Aizenem a úžasný výběr hudby


Xanxus: You're not

6. března 2012 v 21:32 AMV a Trailery - KHR
Sice krátké ale moc povedená a písnička je superní...