Únor 2011

Sogeking Song!!

20. února 2011 v 18:11 One Piece OST
Sogekingu!! Nebojácný hrdina vás přichází zachránit!! XD Tahle písnička je nehorázně sjetá a chytlavá XD Ať žije Sogeking!!!


PS: Chápete proč ten One Piece miluju? Nic šílenějšího nemáte možnost mezi anime vidět XD

Hisoka a Mito - Yurete Kandagawa

20. února 2011 v 18:03 Hunter x Hunter OST
XD XD XD *sjela smíchy pod stůl* Představa že Hisoka zpívá něco takového XD XD Ale sakra, místo Mito si dokážu líp představit Gona XDNaruto Charllee team upgrade, version 2!

19. února 2011 v 18:53 | Nagadir |  Oznámení
*důležitě si odkašle*
Vážení návštěvnící mých, zdejších stránek, jistě jste zaznamenali že jsem v nedávné době poupravila prvních osm kapitol Charllee teamu. Tak na upravování jsem opět pracovala a k dnešnímu dni to činí už kapitol 14. (ZDE)
K tomu musím oznámit, že tentokrát proběhly nepatrné ale zásadní změny ve dvou kapitolách, které mohou příběh mírně pozměnit, takže vzhledem k tomuto bych vám opravdu radila si to znovu přečíst, jelikož na to budeme navazovat. (pokud budete mít jakéoliv otázky, ptejte se)
Co se týče kulaté padesátky, sice ještě není napsaná, ale o ději v ní už máme jisto, takže až bude dostatek času a inspirace, určitě se na ni s chutí vrhneme.
Co jinak? Myslím že vám můžu prozradit, že Charllee team bude mít něco kolem čtyř sérií a tato první je zhruba ve 3/4 svého příběhu. V brzké době vás bude čekat jedno víceméně šokující překvapení a dozvíte se něco více o Argo.
Přeji příjemné čtení a spousty zábavy s našim trhlým dílem...

Vaše Nagadir

Kufufu

Hisoka

19. února 2011 v 18:51 Wallpapery, které se u mě vystřídaly
Tak mám ve svém noťasu nový wall a s Hisokou! Když on ale tady vypadá nehorázně sexy... fufufufufu... XD

Hisoka.jpg hisoka picture by Nagadir_photo

Thanks for the memories

19. února 2011 v 18:48 AMV a Trailery - HxH
Dokonalost toto, ale sehnat na něj nějaký slušně sestříhaný AMV s ucházející písničkou je pěkná fuška XD Jinak, doopravdy Thanks for the Memories Hisoka, štěstí že nejsem mužského pohlaví, nejspíš by jsi mě strašil v nočních můrách XDPS: Hisoka má ale hezkej (nejen) zadek co? XD XD

Sbohem Vivi!!

19. února 2011 v 18:38 Ostatní - OP
Sakra, tohle byla jedna z mnoha epic scének v OP. Kvůli tomu že se s ní nemohli rozloučit přímo to udělali takhle tiše a epicky. Proto OP miluju...

Spolen2.jpg mugiwara kaizokudan

Performance...

19. února 2011 v 18:31 Cosplay videa - KHR
No teda... musím uznat že mají sakra povedené cosplaye!

Painting

19. února 2011 v 17:51 Naruto a Sasuke
naruto and sasuke


No to mě!?

17. února 2011 v 17:06 Deník...
Nálada: šokovaná? překvapená? neuvědomující si skutečnost?
Co poslouchám: změť svých zmatených myšlenek
Co čtu: pořád Kareninovou, první kniha kterou čtu... já už ani nevím jak dlouho

Proč se ozývám? Pamatujete ještě jak jsem se loni v zimním semestru nehorázně čílila s tou blbou buněčnou biologií a neefektivně prohrála? Tak letos jsem ji samosebou opakovala, včera jsem dělala třetí test (všehovšudy i za loňský rok šestý) a celý dnešní den mi bylo tak nějak nehorázně blbě, protože kdybych to nezvládla mohla bych se z vejškou rozloučit. Jenže před pár minutami jsem koukla na STAG a bylo tam za krásných 3! Jo, udělala jsem to, tedy pokud není náhoda blbec, já to neudělala, on si zpletl písemky, popletl studenty nebo já nevím co (ještě pořád tomu nevěří a je raději skeptická). No jestli to vskutku mám tak se, poté co mi to doopravdy dojde, asi samou radostí zblázním XD
Jinak k té nehorázné hydrogeologii, kde bylo víc počítání než geologie, tak tu jsem ke své radosti taktéž udělala a vůbec letos jsem měla zatím nějaké štěstí. Většinu testu jsem udělala až napotřetí (že by do třetice všeho dobrého?), což je vzhledem k mé lenosti výsostný výkon XD Nejspíš asi stejně budu něco opakovat příště, ale snad to budou jen dvě věci. No, teď už musím!! udělat jen loňskou chemii a dny nervózního hryzání do stolu nastanou zase až příští školní rok XD

Vaše, já tomu prostě nevěřím... nevěřím, Nagadir

seriously?

Black Cat

15. února 2011 v 10:31 My Welcomes
Tak doufám že jste si náležitě užili můj Kuroshitsuji design, protože teď je řada na mrazivě modrý Black Cat...


Samozřejmě s Bannerem a Iconkou XDRock this party!

15. února 2011 v 10:23 AMV a Trailery - OP
Ujeté, ale OP prostě už takové je XD Osobně nejvíc miluju ty pařby po každém úspěšně zvládnutém arcu, těm se nic nevyrovná XDBakemonogatari

13. února 2011 v 20:53 Můj názor na anime
Alternativní název: Ghostory, Monstory
Typ: TV
Počet dílů: 15
Rok vydání: 2009-2010
Žánr: Tajemno, Romantika, Nadpřirozeno
Délka: 24 minut každý díl
Dostupnost: 15+
Pokračování: Kizumonogatari (Film, události před první sérii), Nisemonogatari (TV)
Araragi Koyomi je obyčejný student, tedy ne až tak obyčejný. Během prázdnin totiž přežil útok upíra a následně vyhledal pomoc u muže jménem Shinobu, takže se z něj sice opět stal člověk, ale chvilka v upíří kůži na něm přece jen zanechala pár drobnějších vedlejších efektů. Ale tohle není zas až tak důležité, skutečný příběh totiž začíná ve chvíli kdy náš hrdina zachytí padající dívku a s údivem zjistí, že nic neváží. Tedy přesněji řečeno její váha čini pouhých pět kilogramů. Jak je to vlastně možné? Araragi chce znát odpověď, ale Senjougahara ho dost ošklivým způsobem odmítne, jenže nás hrdina je až přiliš laskavý na to aby nepomohl dívce v nouzi a tak hodlá její případ vyřešit.
Celé tohle anime je postavené na řešení několika podivuhodných případů, které mají spojitost s démony, bohy, duchy či přízraky a také na vztazích mezi Araragim a Senjougaharou.
Tohle anime u mě mělo obrovský úspěch především v humoru a animaci. Humor je velmi specifický, ironický až sarkastický a plný nejen dvojsmyslných narážek. Co se týče animace tak nic podobného jsem zatím nikde neviděla, zvláštní prolínání skutečného světa a animace, změna stylů, detailismus, popřípadě umné zařazení barevných částí se slovy či větami do děje. Co se týče vizuálního zážitku je to něco opravdu velmi zvláštního a zajímavého. Taktéž hudba je velmi perfrktně provedená, skvěle doprovází děj a navozuje patřičnou atmosféru.
Jedninou věc kterou tomuto perfektně udělanému anime musím vytknout, je fakt, že 15 dílů je na něco tak úžasného proklatě málo.
Hodnocení: 9/10