Září 2009

Díl čtyřicátýprvní (41)

27. září 2009 v 22:19 | Nagadir, Etsuko Nakamura a Argo |  Naruto: Team Charllee

Takže, ehm, po nějakém čase další pokračování,které je doufám napínavější a má spád, takže si ho užijte....


Masashi Kishimoto's car

11. září 2009 v 20:04 | Etsuko Nakamura, Arichi Domefu |  Cizí tvorba
Auto nakreslené, s mírnou pomocí Etsuko, opět jejím bráchou, mimochodem Etsu se omlouvá za to zmršené Kishiho jméno dole

MasashiKishimoto-uprobr.jpg Masashi picture by etsuko1232

PS: Doufám, že není poslední své série...

Crazy Live

11. září 2009 v 20:01 | Arichi Domefu |  Cizí tvorba
Další bezvadný autíčko...

P1010270.jpg Crazy live picture by etsuko1232

Japan Dream, Japan Heart

11. září 2009 v 20:00 | Arichi Domefu |  Cizí tvorba
Autko, který nakreslil brácha od Etsuko, no nekreslí ty auta báječně?

P1010257.jpg Japan Dream, Japan Heart picture by etsuko1232

Deidara...

8. září 2009 v 17:57 Wallpapery, které se u mě vystřídaly
Naruto_Shippuden_7_1600x1200.jpg dei picture by Nagadir_photo

Po souleaterovském Death the Kidovi, jsem vsadila na starý dobrý Naruto a hodila jsem si na plochu Deidaru, člena Akatsuki s uměleckým srdcem...

Díl čtyřicátý (40)

8. září 2009 v 17:50 | Nagadir, Etsuko Nakamura a Argo |  Naruto: Team Charllee

A je tu další díl, díl s pořadovým číslem 40, který vám možná zodpoví na pár otázek týkající se minulosti holek a Charlleeho a věřte, že se teď naše série nachází v části, kde se toho o minulosti tajemného sensei dozvíte krapet víc.Kdo si dá sushi?

4. září 2009 v 19:37 Kisame
Kisame1.jpg kisame picture by Nagadir_photo

Díl třicátýdevátý (39)

4. září 2009 v 19:30 | Nagadir, Etsuko Nakamura a Argo |  Naruto: Team Charllee


Co se poslední dobou událo...

4. září 2009 v 19:26 | Nagadir |  Deník...
Nálada: jde to... jde to... (Imhotep XD)
Co poslouchám: tak všechno co se naskytne a líbí se mi to...
Co čtu: znovu přelouskávám celýho Harryho Pottera (teď jsem u čtverky), jelikož jsem ho strašně dlouho nečetla a skoro si to nepamatuju + Dějiny Japonska + Průvodce Japonskem od National Geographic + Základní kniha o chakrách (no jo, jsem cvok, číst tolik knížek najednou, ale problémy mi to nedělá... to víte, to jsou ti knihomolové)

Dlouho jsem nepsala nic ze svýho života, jelikož se nic moc neudálo, ale v poslední době se něco nahutnilo, tak to ze sebe vyplivnu ať můžu otravovat zase až za pár týdnů (měsíců)...
Takže nedávno jsem se s Etsuko sjela v Rožnově, abychom navštívily čajovnu, ale jelikož jedu na vejšku do Olomouce, chtěla jsem si koupit mapu, tak jsme zašly do jednoho knihkupectví. Chvíli jsme se rozhlížely, ale nakonec jsem si vybrala to co jsem chtěla koupit. Přišla jsem k pultíku, položila na ni mapku, hrábla jsem do přední kapsy džínů a... peněženka v čoudu... Nastala panika, šok, zlost, beznaděj. Etsuko i prodavačky se mi ji snažili ochotně najít, Etsuko skočila i do dvou předchozích obchodů (trafika a obchod s biopotravinami), ale nic se nenašlo, dokonce jsme se spolu vrátily i na zastávku, ale nic. Ukrást ji nemohli, to bych cítila a nebo by se někdo kolem mé blízkosti mihl (to bych určitě zaregistrovala, jeliž cizí lidi ve svý blízkosti nesnáším), v knihkupectví ani v těch dalších obchodech určitě nebyla, cestou mi určitě nevypadla ani v autobuse, protože jsem v ní měla velkou spoustu drobáku, které byly v přední kapse, ale ta byla trochu natrhlá, takže kdyby mi vypadla, peníze by se na 100% rozsypaly a při té spoustě drobáků bych to určitě slyšela. Doteď mám pocit, že jsem ji, já blbka jedna, nechala na lavičce v místě, kde jsem nastupovala, jelikož jsem si z ní vytahovala peníze na autobus, jo... jsem prostě blbka. Peněženky mi líto není, byla už stará a pomalu se rozpadala, horší bylo to, že v ní byla moje jediná fotka od Etsuko a 3500,- v hotovosti. V tu chvíli to bohužel byly moje jediné peníze a krom toho jsem u sebe žádné neměla, ale Etsuko, moje zlatíčko největší mě do čajovny pozvala, koupila mi něco k obědu i k pití a dokonce mi zaplatila i cestu zpět. Nevím co bych si bez ní tehdy počala. A pak se divím, že se občas cítím jako Sasuke a zloduch největší, když ona mi skoro všechno takhle platí a já skoro nemám čím bych jí to oplatila, citím se jako bych ji jenom využívala, ale po té nehodě s peněženkou jsme si to vyříkaly a ona mi div do hlavy nevtloukla to, že tohle kamarádi dělají, že ji to nevadí apod. Když jsem se ohrazovala a zmiňovala, že ji to nemám prozatím čím oplatit, tak mi řekla něco v tom smyslu, že jí o peníze nejde, že pro ní je důležité že má takovou kamarádku jako jsem já, a to ji bohatě stačí. Takže lidičky, vzdejte hold Etsuko, nejlepší kamarádce pod sluncem. Přátelství je bezva věc, tomu věřte!!!
Taky jsme se já, Etsuko a její brácha setkali s Argo. Řekněme, že nás Argo nečím překvapila, no mě vlastně ne, jelikož když mi Etsuko několik dnů před tím psala, že si se mnou musí o nečem osobně promluvit, napadlo mě že se to týká Argo a vyplynuly mi jen dvě možnosti, ty tady nebudu zmiňovat, ale ta kterou jsem si byla hodně jistá se stala skutečností. Pokud to Argo nebude vadit, možná se o tom tady časem zmíním, i když taková událost by se neměla zatajovat (jestli je to tedy jisté).
Co za další věc se udála? O něco později jsme s mamkou byli v Brně na výstavě (nevím už jak se jmenovala, ale byly to ta s lidskými preparovanými těly, o které se párkrát už mluvilo). Musím uznat, že to bylo moc zajímavé a jen se mi zkompletovaly poznatky z lidského těla. Prostě a jednoduše, vidět to na vlastní oči a jenom si o tom číst je hodně rozdílné, ale asi to není nic pro slabé žaludky.
Taky jsem byla u taťky, jeho mamka slavila 80. narozeniny, takže jsme byli na oslavě. A protože u tatíka můžu být na internetu, po večerech jsem se koukala na Naruta a Bleach. V Narutu jsem zase v nějaký fillerovce (Orochimaru, Kabuto, Sasuke, Guren, Yuukimaru, Sanbi, Deidara a Tobi, z Tobiho fakt nemůžu XD), ne že by to nebylo alespoň trochu zajímavý, přece jen je tam hóódně Ora, Kabuta a Sasukeho (teď budu mít zase pár dní záporňáckou náladu), ale fillerovky jsou prostě fillerovky a já cítím že kvalita takovýchto dílů je o dost nižší než těch ostatních nefillerových. Spíš se těším až dojdu k tomu jak si Sasu najde Karin, Suigetsua a Yuuga, pak příběh nabírá trochu grády a jelikož jsem tohle nečetla v manze mám se na co těšit. Mezitím jsem stihla zkouknout i speciál Kakashi Gaiden, který je sice dál než kde jsem, ale nu což, mangu jsem četla a i když je anime verze do slova a do puntíku kopii své manga verze musím uznat, že je to bezvadné a Minato má naprosto kvaziózní hlas *slintá* taky je to patřičně dojemné, takže pokud jste to neviděli, rychle svou chybu napravte.
Ve středu 26. 8. jsem konečně byla na zápisu v Oloumouci na Palackého univerzitě, začínal v devět, takže jsme museli vyjíždět už v sedm, ale to se dalo, horší bylo to, že bylo nechutný vedro a samotný zápis trval až do dvanácti (což jsou tři hodiny!!), potom jsme se honem přemístili ke kolejím, abych mohla podepsat smlouvu a zaplatit poplatek. To nám chvíli trvalo, jelikož tam mají blbý značení a nedá se tam v těch uličkách vyznat, tak jsme tak chvíli lítali jak magoři. Potom jsem se musela znovu vrátit do hlavní budovy Přírodovědné fakulty, abych mohla udělat krátký rozřazovací test z Angličtiny a potom jsme mohli konečně odjet, ještě štěstí, že mi po tom všem koupili nějaký jídlo nebo bych asi umřela hlady, protože jsem za celou tu dobu nic nejedla. Ale co se týče předmětů jsou super, vypadají zajímavě a můžu si vybrat předměty i z jiných fakult, takže jsem si nabrala Japonskou literaturu a dějiny, chtěla jsem i Japonštinu, ale ta už byla k mý zlosti zabraná a ostatní předměty týkající se Japonska (Dějiny japonského myšlení, Úvod do hospodářského zeměpisu a dějin Japonska, Současná japonská společnost) se mi kryly s ostatními mými povinnými předměty, doufám, že další roky budu mít lepší rozvrh, protože doplňující předměty o Japonsku si může nabrat jakýkoliv ročník chce, snad mi to někdy výjde XD.
Jo a málem bych zapomněla, taťka mi do mýho noťasu hodil Harryho Pottera a Prince dvojí krve, musím uznat že je to mazecký film, vypadá temněji a hororověji než předchozí díly a taky se mi líbil herecký výkon toho týpka co ztvárnil Draca Malfoye (nemůžu si vzpomenout na jméno)... moment... nejmenoval se Tom Felton? Nevím, možná, ale zahrál to fakt superně, až mi bylo Draca doopravdy líto.
Teď už jen čekám na to, až nastoupím na vejšku a začnu další, možná dobrodružnější, etapu svého života (teda, cokoliv je dobrodružnější než sedět doma a nechat se otravovat bratrem a rodiči, nesnáším prázdniny a tyhle trvají skoro čtyři měsíce!!!)

Tak zdar!
Vaše, natěšená, Nagadir...