Duben 2009

Charllee, poslední den v Písečné...

29. dubna 2009 v 9:59 | Nagadir |  Moje výtvory
Další pokus o Charlleeho.... takhle nějak vypadá v našem příběhu, tohle je zrovna scénka z posledního dne děvčat v Písečné, kdy se tam objevil Charllee i s Teamem 7...
Jako jediný z jonninů, kteří mají vesty, nenosí rolák neboť je nesnáší, kdybyste třeba chtěli vědět...

Charllee-Suna.jpg Charllee Suna picture by Nagadir_photo

Gothic Lolitka??

29. dubna 2009 v 9:55 | Nagadir |  Moje výtvory
Jenom pokus... vím, že není moc podařená, hlavně ty hrozná ramena a divné ruce, ale chtěl jsem si zkusit jiný styl kresby, taky mám chyby ve stínování a odlescích... no pro příště se tomu pokusím vyvarovat....

GothicLolita.jpg gothic lolita picture by Nagadir_photo

Další pokus o očka...

29. dubna 2009 v 9:52 | Nagadir |  Moje výtvory
Tak jsem si opět zkoušela kreslení očí a zahrnula jsem do toho i barvičky, nevím jestli to vypadá obstojně, protože práce s pastelkami a stínováním mi zatím moc nejde, takže tohle je takový můj první pokus o barevné oči.

Eyes2.jpg oči45 picture by Nagadir_photo


Orochimaru, Kabuto a Sasuke

21. dubna 2009 v 19:22 Wallpapery, které se u mě vystřídaly

No jo, Zvučná u mě prostě vede, nemůžu si pomoci XD A Sasuke tady vypadá fakt coolově XD
Je to ze dvou obrázků, které jsem spojila a trochu upravila...

Kapitola 29. - Akatsuki v akci! Nevzdáme se bez boje!

17. dubna 2009 v 18:39 | Nagadir, Argo a Etsuko Nakamura |  Naruto: Team Charllee

Tamtadadá!!!! Konečně se naše trojka dokopala k napsání dalšího dílu i přes to, že je maturita za dveřmi. Zároveň jsme se společně s bitkou s Akatsuki dostaly do pěknýho slepýho bodu a vařily jsme z vody, takže konec tohoto dílu je naprosto ujetej (ostatně jako celý tenhle příběh...)
Takže vám přeju pěkný počteníčko a na další dílek si budete muset zasejc počkat...

,,Zhebni!!" zavrčela a ohnala se po něm pěstí, ale Pein stačil včas uskočit a nakonec mu nezbylo nic jiného než se krýt i Charlleem. Nejspíš doufal že toho nechá, jenže při jednom výpadu těsně minula Charlleeho obličej a chystala se znovu zasáhnout. Ayame a Arwen byly v mžiku u ní a chytily ji za ruce. ,,Neblbni! Zabiješ Charlleeho!" ,,To je mi fuk!" zařvala, odhodila je od sebe a znovu zaútočila.
,,V pořádku?" nabídl Itachi Ayame ruku, když skončila v prachu na zemi potom co ji Argo odhodila. ,,Jo, ale pokud Argo nezastavíme to teprve nebude dobré!" zamračila se a vstala bez jeho dopomoci. Právě se dostaly do velmi vážného problému.
,,Ayame! Začíná se měnit! Démon v ní se probouzí!!" křikla Arwen zoufale. Dřív než však mohla děvčata jakkoliv zasáhnout, obklopila Argo bílá chakra která se kolem ní zformovala do kočičí siluety.
,,Je napolo probuzený..." zamračila se Ayame jěště víc a krapet se přikrčila. ,,Itachi, schovejte se, my se ji pokusíme zastavit..." ,,Pokusíte?" nadzvedl obočí. ,,Ayame, co se to s tebou děje?" pozoroval ji chvíli. Že by ten její démon? projelo mu hlavou.
,,Argo je v téhle podobě nebezpečnější než celkový démon Bílé kočky," přišla k nim Arwen. Itachi si všiml že se ji nepatrně třesou ruce, určitě za to mohl démon.
,,Raději řekni svým kámošům ať se koukají schovat!" postrčila ho Ayame, ,,a raději nevystrkujte hlavy dokud nebude po všem, nebo o ně příjdete," pohlédla na něj krátce a pak se rozběhla vpřed. V tom jednom jediném pohledu viděl obrovské soustředění, napětí i strach. Mezitím se obezřetně přibližovala k Argo. Prioritou bylo zachránit Charlleeho, protože jestli se namíchne tak z obou dvou poté co s nimi skoncuje nezbyde jediná část těla vcelku. Rozcupovala by je na malé kousky. Pein zrovna opět uskakoval před Argo a dostal se na vyvýšenou plošinu, ale odněkud se vyřítily prameny vlasů a pokusily se ho obklopit. Ayame se mezi tím proplétala, na chvíli mu zmizela z očí a zaútočila na něj zezadu s úmyslem vzít si Charlleeho zpět. Pein ji však jednoduše zablokoval.
,,Nemá to cenu, vzdejte se a váš sensei to možná přežije bez úhony..." řekl.
,,Dej mi Charlleeho a garantuji ti, že tě Argo nezabije ale jen přizabije..." procedila skrze zuby a ohnala se pěstí po jeho boku, leader ji však stále úspěšně blokoval.
,,Vy si opravdu myslíte že by mě mohla porazit?" zamračil se.
,,Já si to nemyslím, já to vím," pousmála se.
,,Neznáte ani desetinu mé opravdové síly," vysvětlil a bolestivě ji zkroutil ruku.
,,Mpf.... tak na tom jsi s námi naprosto stejně..." usykla a snažila se dostat paži do bezbolestnější polohy.
,,Nechápete to..." zakroutil hlavou. ,,To co chci udělat je velmi důležité, důležité pro mír mezi všemi zeměmi..."
,,Mír? Tobě přeskočilo a nebo jsi spadl na hlavu? Jak chceš dosáhnout míru tím že nám a jiným vezmeš démony?" zamračila se.
,,Existuje jedna věc..." začal nebezpečně.
,,Cože?" nechápala, ale pak ji to došlo. ,,Proboha, snad nechceš... To je šílenství! Ty jsi snad vypatlanější než Naruto!!" vykřikla.
,,Proto vás potřebuji, je mi jedno jestli jste s démonem symbioticky spoutáni, určitě najdu způsob jak jejich sílu využít," řekl a surově ji od sebe odhodil.
,,Ayame jsi v pořádku?" přiběhla k ní Arwen, která mezitím co si ona povídala s Peinem, držela Argo v dostatečné vzdálenosti. ,,Jo, ale máme problém..." zamračila se. ,,Co? Ještě něco horšího než to, že Pein má velkého bratříčka, Argo je rozzuřená, chce ho zabít a nevadí ji když sejme i Charlleeho?"
,,Přesně, Pein si chce hrát na boha, chce s pomocí všech démonů zajistit mír pro všechny země, jenže, je jasné že po dobrém to určitě nepůjde. Takhle by mohl smést Konohu z povrchu zemského! Ksakru, je to šílenec..." zavrčela a modrá chakra lehce prosákla na světlo světa.
,,Naše démony nemůže získat," zamračila se Arwen.
,,Jo, to jsem mu říkala, ale zřejmě chce najít nějaký jiný způsob jak využít sílu našich miláčků..."
,,Já tušila, že se jednou objeví takový idiot..." zakroutila hlavou.
,,Ksakru! Tohle prostě nezvládneme..." sklopila Ayame beznadějně hlavu. ,,Nedokážeme zachránit Charlleeho, uklidnit Argo, ubránit se Painovy, držet si od těla zbytek Akatsuki... je toho na nás příliš mnoho, možná když se vzdáme tak Charlleeho pustí a Argo se pak uklidní..." pohlédla na Arwen, ale zaregistrovala jen pěst. Klopýtla, upadla na zadek a udiveně vzhlédla ke své společnici.
,,Zbláznila ses? Jak tohle můžeš říct, copak ti někdo vymyl mozek!?" zavrčela Arwen zle.
,,Ne... ale..."
,,Naruto by se v téhle situaci rozhodně nevzdával a to je pro nás jen ubožák..." odvrátila od ní zrak. ,,Jestli chceš, tak to klidně vzdej ale já budu bojovat dál, i kdyby to znamenalo že probudím démona do jeho plné síly."
,,Já jen... mám o Charlleeho strach, co když ho Pain zabije, co bychom si pak počly?" zvedla se opatrně na nohy a utřely si slzy, které ji začaly stékat po tváři. Arwen ji pevně chytila za ramena a zblízka se ji podívala do očí.
,,Ayame, já mám o něj taky strach, ale dokud tu je šance na jeho záchranu, tak to vzdávat nebudu."
,,Máš pravdu, nechápu jak mě mohla taková blbost napadnout," vzdychla smutně a ještě jednou si otřela vlhké tváře.
,,Už na to nemysli, nakopeme Peinovy zadek..." usmála se na ni povzbudivě.
,,Hm, myslím že jo. Asi to bude lepší než kdybychom se vzdaly," přikývla s novým elánem do bojování.
,,Jenže jak to uděláme? Pein určitě nebude mít problém s tím aby Charlleemu ublížil, a jestli s ním bude poskakovat příliš blízko Argo, možná ho znovu použije jako živý štít... a Argo je mimo, totálně..." přemýšlela Arwen nahlas a sledovala onu trojici, pojednou však bělovláska změnila směr.
,,Kruci! Ona je tady! Všichni pryč!!" přerušil jejich myšlenky Kisame, protože Argo skočila mezi zbývající členy Akatsuki, a ti se tak rozprchli do všech stran.
,,Peine, Peine, zachraň mě!!" rozběhl se k němu Tobi a pokoušel se za něj schovat.
,,Charlleeho manévr č.14: eliminace nepřátel po jednotlivcích..." usmála se Arwen.
,,Hmm, to by šlo, ještě že je Argo rozehnala," přikývla Ayame souhlasně.
,,Tak jo, vem to zleva a já zprava," pokynula ji a obě se k nim rozběhly. Tobi mezitím opatrně vykoukl zpoza Paina.
,,Už je pryč?" zeptal se a nejistě se rozhlížel. ,,Myslím, že ano... počkat!" zpozorněl, protože ucítil jak se o něj cosi otřelo. ,,Asi se o mě otřela..." ,,Je jako kosatka, ty si svoje jídlo otírají. Kdo si ho otře, ten si ho sežere..." zadumal Tobi. ,,Hned jsem klidnější..." vzdychl Pein a Argo se poté otřela i o Tobiho. ,,Ona si Tobiho už taky označila! Zachraň mě!" pověsil se zrzkovi na poslední volnou ruku.
,,Tobi, pusť se!" řval a máchal s ním na všechny směry, ale Tobi se ne a ne pustit. Při tom jak s ním zuřivě mával mu z druhé ruky vyklouzl Charllee, kterého se ihned chopila Argo. Poodběhla s ním o kus dál a začala si s ním hrát. ,,Sebrala mi žrádlo, tedy zajatce! Ksakru, Tobi už mě pleteš!!" zavrčel a stále se ho pokoušel štítivě setřást. Zetsu si mírně oddychl a vylezl ze své skrýše.
,,Ahoj aloe, težký den?" objevila se Arwen na balvanu poblíž.
,,Nejsem aloe!" začal zuřit.
,,No jasně, aloe..." ušklíbla se provokativně.
,,Vůbec jako aloe nevypadám!" snažil se obhájit. ,,No, ale trošku možná jo..." podotkla jeho druhá polovina. ,,Ne! Vůbec ne!!" zamítla to razantně ta první. ,,Ale podívej se, z tohohle profilu trochu jako aloe vypadáš..." ,,Ty jako aloe možná, já ale rozhodně ne!!" ,,Já s tebou nemluvím!" odsekla uražně černá část. ,,Alespoň tu bude chvilku ticho..." ,,Nebude, nebude!!!" pokračoval Zetsu ve své samomluvě.
,,Tak tady jsme skončily..." pousmála se Arwen a šla se porozhlédnout po Sasorim. Deidara, Itachi a Hidan se raději přesunuli k Peinovi.
,,Peine, trochu se ti to vymklo z rukou..." podotkl Deidara nad jejich situací.
,,Hmm, toho jsem si všiml..." zabručel kysele.
,,A proč držíš Tobiho?" zajímal se Hidan když ho pozoroval.
,,Tobi drží mě..." vysvětlil a prudce trhl rukou na které stále visel, ale dosáhl mírného pokroku, posunul se totiž o pár milimetrů. Náhle před ně dopadl Kisame, promočený a lehce potrhaný.
,,Ksakru, moje vodní jutsu proti té Ayame vůbec neúčinkují..." zamračil se a pokusil se zvednout, vzápětí na něj ale dopadla Konan a připlácla ho k zemi. Kisame cosi jen nesrozumitelně zahuhlal.
,,To se nedá..." zafňukala modrovláska ublíženě.
,,Proč musím zrovná já mít bandu tupců?" protočil Pein očima.
,,Komu říkáš tupec?" rozčílila se Konan a praštila ho tak silně, že odlétl a zarazil se až o vzdálenou skálu kde ho zasypala trocha kamení. Deidara, Hidan i Itachi o krok ustoupili, bylo dobré se před ní mít na pozoru když byla v takové náladě.
,,Hmmm, alespoň jedno pozitivum, Tobi se mě konečně pustil..." vzdychl Pein rozmrzele když se oklepával od prachu.
,,Bezva, oni se nakonec pomlátí mezi sebou," usmála se Ayame která to z povzdálí pozorovala. Argo zatím přestalo bavit ožužlávání bezhybného Charlleeho a tak se rozhodla hrát si s poněkud živějšími členy Akatsuki. Pein toho samozřejmě ihned využil a znovu se vrhl k Charlleemu aby ho opět ukořistil. Jakmile se ho však dotkl, zjistil nemilou pravdu o kočičích démonech. Jejich sliny jsou nechutně lepivé.
,,Do hajzlu!!" zanadával když se snažil dostat z dosahu lepivých slin, což bohužel přispívalo k tomu že se k Charlleemu lepil čím dál tím víc. ,,Dostaňte ho ze mě!" zaúpěl zoufale.
,,Myslím, že tohle takticky přenecháme na tobě šéfe," ozval se Tobi a stěží zadržoval smích.
,,Ty malej zmetku! Počkej až se k tobě dostanu!!" zuřil Pein.
,,Přilepíte mě k sobě do vášnívého obětí?"
,,Zabte někdo toho malého šmejda!!"
,,Arwen, zdá se mi to a nebo Pein právě vylučuje lepivý sliz? Nedělají to náhodou šneci při páření??" usmála se Ayame škodolibě a usadila se na místo kde byl báječný výhled.
,,Že by Pein a Konan byli šneci?" usmála se.
,,Tak to nechápu proč se chce pářit s Charlleem..."
,,Že by se přeorientoval? Přece jen je to kus chlapa."
,,Kdo, Pein? Nebo Charllee?" zarazila se nechápavě.
,,Jistě že Charllee, ale možná bychom měly zasáhnout dřív než se z toho něco vyvrbí. Jenže tentokrát tu nemám rukavice..." vzdychla Arwen.
,,Začíná mi být Peina krapet líto, jak ho z těch slin dostaneme?" zadívala se na jeho nepříjemnou situaci.
,,Mám nápad, ale napřed se musíme postarat o Argo," usmála se Arwen šibalsky.
,,Dobře, zatím ji zabav já jdu pro Sasoriho," přikývla.
Argo ladně seskočila na planinu kde byla Akatsuki, čímž je vyplašila takže se skryli kde se dalo až na jejich leadra. Pein se totiž nemohl pohnout, byl přilepen už i k zemi.
,,Zdá se že jsi hlavní chod!" uchechtl se Dei schovávající se za skálou.
,,Co kdybyste mi místo těch blbých řečí pomohli?" zavolal na ně, ale nikdo nebyl očividně dostatečně ochotný. ,,No tak, hodná kočička, hodná," snažil se tedy, pomalu se loveckými kroky přibližující, Argo nějak uklidnit. Ale objevila se před ním Arwen, její chakra se pomalu zformovala do vlčí siluety a bělovláska zuřivě zaprskala a trochu se stáhla.
,,Argo!" zavolala na ni Ayame a pohodila kousek od ní zuboženého Sasoriho, Argo se na něj samozřejmě vrhla a tak její nebezpečnou hru doprovázel hlasitým skučením. Když byla konečně zaměstnána zbytek Akatsuki se vyvalil ze svých provizorních úkrytů. ,,Tak co Peine, nepotřebuješ pomoc?" navrhla jen tak když přiskočila k Arwen.
,,Zadržte je!" zakřičel směrem k Itachimu, Deiovy a Hidanovi, zřejmě do nich vkládal své největší naděje.
,,No, když nechceš pomoct, tak se z toho dostaň sám..." chtěly odejít, ale Pein je zarazil.
,,Počkej, počkej, počkej!!" vyhrkl.
,,Ty jim věříš? Co když ti ublíží," začala se o něj Konan strachovat.
,,Nemáme v úmyslu udělat cokoliv co by ohrozilo Charlleeho," sjela ji Arwen nepěkným pohledem.
,,No dobrá, Peine jak snášíš teplo?" zeptala se ho Ayame.
,,Cože? Docela dobře," znejistěl.
,,Já jen, že za chvíli chvíli ti bude trochu víc teplo..." dodala.
,,No, když tak pozoruju v jaký blízkosti je s tím vaším Charlleem, tak jim teplo možná už i je..." uchechtl se Deidara.
,,Drž hubu nepodařená blondýno!" obořil se na něj Pein.
,,Ale jsem hezčí než ty, zrzečku," vyplázl na něj jazyk.
,,Počkej až se odsud dostanu!" brunátněl nebezpečně.
,,Co uděláš, přilepíš mě k sobě?" provokoval ho.
,,Udělám z tebe opravdovou blondýnku!! Se vším všudy!"
,,Myslíš jako i s hrudníkem?"
,,Dostaňte mě už odsud ať ho můžu zabít, ale až po tom co z něj udělám faktickou blondýnku!!!" snažil se leader dostat z lepivého objetí, ale po chvíli to opět vzdal a prosebně pohlédl na Arwen.
,,No dobře, Itachi," zavolala na Uchihu který se přiloudal blíž, ,,ty by jsi jako správný Uchiha měl ovládat Katon: Goukakyou no Jutsu..." pohlédla na něj a on zdráhavě přikývl. ,,Potřebuju abys ho nasměroval na Peina a trochu ho osmahl..."
,,Cože?" vyjekli Itachi a Pein zároveň.
,,Víte až ten sliz ztuhne, tak ho můžeme v pohodě odloupnout..." pokračovala.
,,No jasně i se mnou!"
,,Z toho co z tebe zbyde..." opravila ho Ayame.
,,Copak neexistuje nějaký jiný způsob?"
,,No můžeš tuhnout přirozeně, ale nezaručujeme kolik desetiletí to bude trvat," pokrčila rameny. Pein mírně zbledl a pohlédl na Itachiho.
,,Zkus snížit teplotu..."
,,Nejsem trouba!" odsekl mu.
,,Tak bys měl urychleně být!"
,,Ale než začneme, musíme znovu zaměstnat Argo," zamyslela se Ayame když si ji všimla jak se k nim opět plíží, Sasori ji nejspíš přestal bavit.
,,Itachi ty se opovaž přismáhnout i Charlleeho a vy ostatní si připravte špekáčky nebo kukuřici..." zavelela Arwen.
,,Bude se grilovat!!!" zajásal Tobi který zaznamenal jen tu zmínku o jídle.
,,Takže, Úkol č.1 zaměstnání Argo..." oznámila Ayame a všichni pohlédli na Kisameho.
,,C-Co je? Proč na mě všichni koukáte?" zarazil se.
,,Kisame, demokraticky jsme se rozhodli, že tě pro dobro našeho šéfa obětujeme...." vysvětlil mu Hidan s úsměvem.
,,Jak demokraticky? Já jsem zásadně proti!!!" protestoval.
,,V tom je výhoda demokracie, jedinec nic nezmůže proti většině," přikývl Deidara.
,,Tobi je taky proti, Tobi má Kisameho rád..." ozval se nesměle, ale všichni se na něj vražedně podívali. ,,Tobi si jen dělal legraci. Tobi je dobrý chlapec..." uchechtl se nervózně. Kisame se mezitím snažil nenápadně vytratit, ale Itachi mu zákeřně podkopl nohy.
,,No ne Kisame, ty jsi tááák odvážný...." držel ho na místě.
,,Ty podvraťáku zákeřný!!" šílel rozzlobeně.
,,Ale jak najít Argo?" zamyslela se Ayame protože ji zatím zmizela z očí.
,,Jednoduše..." obmotala Arwen Kisameho vlasama a pak ho vyhodila do vzduchu. Kisame začal samozřejmě šíleně ječet, což připoutalo její pozornost. Argo vyskočila do vzduchu, ohnala se po něm tlapou a s obrovským nadšením si s ním začala hrát.
,,Ne!!! Drápky ne, drápky ne!!" ozývalo se Kisameho skučení.
,,Dobrý, dokud ječí stále si s ním hraje, až ztichne tak to bude blbý..." přejela Arwen očima všechny zůčastněné.
,,Ale teď bychom měli přejít k závěrečnému hřebu večera, kterým je... grilování..." usmála se Ayame zeširoka.
,,Moc to prožívá..." vzdychl Pein suše. ,,Dělejte, už mě to tu nebaví, takhle blízko vašeho sensei jsem nikdy být nechtěl..."
,,Jdem na to, Itachi?" pohlédla na něj. ,,No jo, no jo..." vzdychl. ,,Postav se tak ať Peina ohřeješ, ale Charlleeho ne..." zdůrazňovala.
,,Pořád si myslím, že ohřívat nepotřebují," usmíval se Dei.
,,Tak dělej, připaluj!" obořil se leader na Itachiho. Ostatní si mezitím vytáhli špekáčky a kukuřici. Uchiha pohlédl na Peina.
,,Kdyby se to nějak vymklo, tak ahoj, jo a mohl bych se stát novým šéfem Akatsuki místo tebe?" zeptal se ho nadějně. ,,Na to zapomeň, když se mi něco stane, tak vašim novým šéfem bude, Tobi!" ušklíbl se škodolibě.
,,Cože? Chceš dobrovolně přívést naši organizaci do záhuby?" vyjekli.
,,Když já, tak vy se mnou," usmál se.
,,Itachi jestli to posereš, tak tě osobně a bolestivě zabiju!" zavrčel Hidan.


Nuda?

17. dubna 2009 v 18:25 Death the Kid
Kid13.jpg picture by Nagadir_photoPěkný XD

17. dubna 2009 v 18:21 Death the Kid
Kid10.jpg picture by Nagadir_photo

Závěrečná bitva: Sasuke vs. Naruto!!!

17. dubna 2009 v 9:29 | Nagadir |  Moje výtvory
aneb ,,Ten rámen je můj!!!"
SasukevsNaruto.jpg Sasuke vs. Naruto picture by Nagadir_photo

Taky totálně ujetá blbina XD Sasuke i Naruto jsou víceméně kresleni bez předlohy, o těch spoustách chyb vím (Sasukeho velké oči, Naruto je má zase divné, Sasukeho malý krk...), vybarvené to není, protože to zatím moc neumím, ale až mi to půjde líp, určitě začnu i vybarvovat....

Další rychlokresby, které hyzdí moje sešity...

17. dubna 2009 v 9:24 | Nagadir |  Moje výtvory
Jen očka z nudy
oi.jpg eyes picture by Nagadir_photo

Mini Naruto koutek XD Taky šílená blbina...
Naruto.jpg naruto picture by Nagadir_photo

Náčrtky ze školních sešitů...

17. dubna 2009 v 9:19 | Nagadir |  Moje výtvory
Dlouhovlasá girl...
longhairgirl.jpg girl1 picture by Nagadir_photo

Wind...
Longhairgirl2.jpg girl2 picture by Nagadir_photo

Moriki Hideo, bohužel ani já sama nevím o koho jde XD Asi bych mu měla vymyslet nějaký příbeh...
MorikiHideo.jpg Hideo Moriki picture by Nagadir_photo

Uchiha Itachi

17. dubna 2009 v 9:14 | Nagadir |  Moje výtvory
Obrázek Itachiho, je to jen rychlokresba v sešitě....
ItachiUchiha2.jpg Itachi Uchi2 picture by Nagadir_photo

Ten samý obrázek, akorát upravený ve Zoner Photo Studiu 10
ItachiUchiha.jpg Itachi Uchi1 picture by Nagadir_photo

Moje shinigami maličkost

14. dubna 2009 v 20:44 | Nagadir |  Mý psycho sny XD
Také jeden ze starších snů XD

Procházím se po Seireitei. Mám na sobě černé kimono a černé kalhoty hakama, jsem shinigami. Za pásem obi, na lévé straně, mám svůj zanpakutou. Docela idilická představa až na to, že jsem ryóka, tedy vetřelec. Proč tu vlastně jsem? Potřebuji si s někým promluvit, konkrétně s vícekapitánem první jednotky, Jamamotem. Normálně bych neměla šanci dostat se do Rukonu, ale s Uraharovou pomocí jsem tady. Nejsem nijak ohlášena a proto mě určitě čeká spousta problémů, ale jsem dobře připravena. Tedy, alespoň jsem si to myslela...
,,Hej ty! Z jaký jsi jednotky?" ozve se znenadání za mnou. No skvělý... pomyslím si a s rukou na meči se pomalu otočím a nasadím mírně vražedný výraz. Přede mnou je menší skupinka shinigami. Hlasem vzbuzující respekt se jich zeptám: ,,A z jaký jste vy jednotky?"
,,My? My jsme ze čtvrtý..." pípne nějaký mladík. Pousměju se, čtyřka se nijak enormně nevyzná v boji, zdá se, že budu mít šanci. Můj táta byl shinigami a hodně mě toho naučil, za což jsem mu vděčná...
,,A proč se v téhle vyjímečné situaci poflakujete? Nemáte náhodou hledat toho ryóku?" zeptám se jich. Musím přeci navodit dojem, že to tu znám.
,,My se nepoflakujem, dostali jsem od velitelství hlášení, že se ten ryóka může objevit přestrojený za shinigamiho, protože ukradl oblečení ze skladu." vysvětlil jejich velitel. Ksakru! Ti jsou rychlí! pomyslím si, ale mám plán.
,,Chcete říct, že bych jím mohla být já?" vyjedu po nich, úmyslně nepřátelsky.
,,Není mi známo, že bychom vás někdy viděli..." vyřkl své podezření nahlas další z maníků.
,,Jsem tady nová, nedávno mě přijali do jedenáctý jednotky, takže mě nezdržujte! Mám se ihned dostavit za panem Zarakim! A jestli příjdu pozdě, vím na koho se mám vymluvit!"
Chlapíkům ze čtyřky trochu zatrnulo, zdá se, že mají před Zarakim respekt.
,,Tak co, pustíte mě a nebo si to potom chcete s vícekapitánem vyřizovat sami?!"
,,Co by si se mnou měli vyřizovat?" ozvalo se za mnou. Pomalu se otočím. A ksakru! Proč musím mít takovou smůlu? Přede mnou stál již zmiňovaný vícekapitán jedenácté jednotky Kenpachi Zaraki.
,,Jen mě pozdrželi, mám něco nutného na práci." snažila jsem se to nějak obšírně obejít.
,,Neříkala jsi náhodou, že patříš k nám do jednotky?" zeptal se s dost nepříjemným úsměvem na tváři. Doprčic! Že já jsem radši nedržela jazyk za zuby!
,,Říkala, jsem u vás nová..." snažila jsem se pokračovat ve své lži.
,,Vážně? Že o tom nemám tušení..." zašklebil se.
,,No dobře, myslím, že je zbytečné dál lhát, jsem ten ryóka, kterého hledáte," vybalila jsem to. Nemělo smysl to dál obkecávat.
,,Tím pádem..." řekl Zaraki, tasil meč a uvolnil svůj duševní tlak. Byla to fakt ohromná síla, pod kterou mi poklesly nohy v kolenou. Nic tak silného jsem ještě nezažila. Chlápci ze čtverky se v mžiku zdekovali, což mi na optimismu moc nepřidalo. Snažila jsem se v hlavě utřídit to, co mi táta o tomhle typovi navykládal.
Nezná jméno svého zanpakutou a spoléhá se spíš na vlastní sílu. Je krutý a miluje boje. Spešl páska přes oko, udržuje hladinu jeho duševního tlaku na jisté normě, takže když si ji sundá, jeho duševní tlak ještě vzroste. Pokud nejsem na stejné úrovni jako on, mám jen prachbídnou šanci...
Také jsem tasila zanpakutou a přemýšlela jsem co podniknu. Zpoza Kenova ramene se na mě křenila Yachiru. Osud je vážně divnej, když tyhle dva přivedl k sobě...
Pozvedla jsem meč do útočné pozice, ale najednou mi Kenpachi zmizel z očí. To že se objevil za mnou jsem pochopila až když jsem ucítila ostrou a bodavou bolest na pravém boku mezi žebry. Ruka mi mírně poklesla a já zakolísala. Nemohla jsem to pochopit. Copak jsem tak pomalá? Zaraki přece nevyniká nijak obrovskou rychlostí.
,,Zdá se, že nemá cenu se s tebou zabývat..." řekl Kenny poněkud zklamaně a někam se vytratil. ,,Ksakru!!" uklouzlo mi a jala jsem se prozkoumávat svou ránu. Nebylo to nic hrozného, dalo se to přežít, ale taky to nebylo nic příjemnýho, pěkně se mi to zkomplikuje... Stále jsem nemohla pochopit proč jsem tak pomalá, možná to bylo způsobeno tím, že jsem nikdy s žádným shinigamim nebojovala. V lidském světe, v mém domově, byli mými jedinými nepřáteli zlí duchové, taktéž zvaní Hollow a ty nebylo problém přemoci. Štvala mě vlastní nezkušenost, i když jsem toho o nejdůležitějších a nejnebezpečnějších shinigamich hodně věděla.
S mečem v ruce jsem se vydala směrem k místu, kde sídlí první divize...
Vycházela jsem po nějakých schodech nahoru a přemýšlela jsem proč jsem zatím nepotkala ještě někoho dalšího. Když jsem stanula na konci schodiště, chtěla jsem se vydat uličkou rovně, ale zasáhl mě obrovský duševní tlak, který mě téměř přišpendlil k zemi. Zvedla jsem hlavu a ztuhla jsem na místě, přede mnou stál Kuchiki Byakuya! Jestli mi otec někdy říkal abych se někomu vyhýbala, tak měl na mysli určitě Byakuyu. Je jeden z nejlepších a taky z nejsilnějších. Dokonale ovládá shikai i bankai formu svého zanpakutou. Očividně ho upoutalo moje zranění...
,,Tak ty budeš ten ryóka..." zamračil se a tasil. Páni, ten jde na to pěkně zostra! Uchopila jsem svůj meč oběma rukama a připravila jsem se k obraně. O tomhle muži mi otec navykládal asi nejvíce, což bylo mé jediné štěstí. Jeho specialitou je dostat se pomocí kroku blesku za nepřítele a pak mu jednoduše přetnout duševní řetěz. Teorii jsem měla zmáklou, ale jak to bude s praxí?
Byakuya mi zmizel z očí, věděla jsem co bude následovat a proto jsem se otočila, stihla jsem to tak tak. V jeho očích byly znát známky překvapení, určitě nečekal, že to budu znát.
,,S tímhle na mě už příště nechoď, je to zbytečný," usměju se. Byaku se zamračí, odskočí ode mě a zvedl meč do výše.
,,Senbonzakura...." začne, ale je mou maličkostí krutě přerušen.
,,Tak to ani nezkoušej!!" vykřiknu a dřív než to dopoví se na něj vyhrnu. Nemá čas aktivovat shikai a jen se brání. Chvíli mezi námi probíhá souboj na meče, v tom jsem dobrá, hodně dobrá, táta se mnou trénoval už od mala, což se mi teď velmi hodilo. Pak však Byaku odskočí a tentokrát se mu podaří shikai formu aktivovat, zasáhne mě tisícero malinkých střepin, které vypadají jako sakurové květy. Upadnu na jedno koleno, ale nemíním se vzdát. Zabořím meč do země a aktivuji svoji shikai, k Byakuyovi vyrazí proud ohně. Obratně uskočí a pošle na mě další proud střepin, polovinu z nich se mi však daří zničit ohněm. Byakuya se zamračil. Uchopí zanpakutou a zaboří ho do země, rozhodl se, že nemá cenu oddalovat bankai. Uvědomím si, že jsem ve velkém nebezpečí. Pomalu se s pomocí meče postavím, ale zasáhne mě. Klesám na zem, všude je moje krev, ale nechci se vzdát! Snažím se znovu postavit.
,,Nehýbej se, zůstaň kde jsi a já tě ušetřím!" řekl Byaku.
,,Proč si myslíš, že bych to měla vzdát? Kvůli tomu, že mi to řekneš??" řekla jsem mu a pomalu jsem se zvedla. Zhluboka jsem se nadechla a vyrazila jsem k němu, máchla jsem mečem a vytvořila proud ohně, který nás zahalil, chtěla jsem ho zmást a zasáhnout. Najednou jsem se objevila před ním, pozvedla jsem meč, ale on byl rychlejší, zarazil mi svůj zanpakutou hluboko do těla. Ruka s mečem mi poklesla a zhroutila jsem se mu do náruče.
,,Mohal jsi žít, kdyby jsi mě poslechla..."
,,Proč tolik lpíš na pravidlech?" zašeptala jsem.
,,Protože jsou důležitá..."
,,Důležitější než přátelé nebo rodina? Co budu mít z toho, když poslechnu rozkaz ale odsoudím tím svého přítele k smrti? Znáš mého otce? Byl to moc vážený shinigami, před devatenácti lety odešel do lidského světa..."
,,Před devatenácti lety?" podivil se, z jeho hlasu bylo znát, že asi ví o koho jde.
,,Je mrtvý, a to jen kvůli tomu, že jsem uposlechla jeho rozkaz, kdybych mu tehdy pomohla jak jsem chtěla, mohl dnes žít... Řídit se rozkazy je důležité, ale někdy je srdce moudřejší..." vydechla jsem, oči se mi začaly klížit.
,,Kdo vlastě jsi?" zeptal se mě.
,,Minamoto Kaguya... jeho dcera..." usmála jsem se a zadívala jsem se na něj. V jeho očích bylo obrovské překvapení, to bylo to poslední co jsem viděla, pak vše zčernalo.

Moc pěkný sen, zvlášť ta poslední část s Byakuyou XD. Ty jeho překvapený pohledy fakt stály za to, a to jak mě držel v náruči *vzdychá* to bylo superní...