Naruto...

6. května 2008 v 14:42 |  Řetězáky...
1. Jdeš si jen tak po Konoze a uvidíš Hinatu jak šmíruje u chlapeckých sprch, protože tam právě zalezl Naruto. Co uděláš?
Nechám ji být, ať si ho trochu užije XD

2. Přiběhne za tebou Konohamaru a řekne ti, že chce dostat bábi Tsunade pomocí Oiroke no Jutsu (Sexy Jutsu). Přitom tě požádá abys mu stál/a modelem aby měl inspiraci. Jak zareaguješ?
Po chvilce přemlouvání nakonec souhlasím...

3. Ty a Shikamaru máte hlídku po Konoze, neboť se vesnice domnívá, že tu mývalové dělají bordel. Jediné co Shikamaru pořád říká je: ,,To je, ale otrava. Otrava... Otrava..." tebe už to začíná vážně srát, protože jsi se díval/a na svůj oblíbený film a kvůli hlídce už nestihneš konec. Co podnikneš?
Udělám si klon a na film se půjdu v klidu dodívat....

4. Poslední dobou tě posílali na samé ,,špinavé" mise, kde si se neustále válel/a v bahně a doopravdy už potřebuješ nutnou koupel. Jdeš do sprch a po nějaké době si uvedomíš, že tě sleduje Jiraya .Jak to dopadne?
Zvalchuju ho tak, že jakmile mě příště zmerčí radši se stáhne do bezpečné vzdálenosti...

5. Je Máj a ty jdeš koupit své milované/milovanému květiny. Stánek patří otci Ino a ta ti nechce žádné prodat, neboť jste se minule pohádali. Jak na to zareaguješ?
Půjdu jinam....

6. V Konoze se ,,záhadně" ztratili nudle (protože jsi měl/a obrovský hlad) a Naruto má depku, protože nutně potřebuje ramen. Pomůžeš mu?
Jestli bude dlouho opruzovat, tak se možná nakonec smiluju a pomůžu mu...

7. Máš trénink s Kakashi-sensei. Zkoušíte nová taijutsu a když se ti schová upadne mu knížka. Nakoukneš tam i když víš, že je to mládeži nepřístupné?
Ha! Mě už je osmnáct, tak proč ne? A stejně i kdybych byla mladší tak bych nakoukla.

8. Kdo má ještě tendle řetězáček udělat?
Kdo chce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama